+45 8664 7188 - CVR: 29691940

Kontakt os

Vi står altid klar ved telefonen til at svare på spørgsmål.

Vi taler både Dansk og Engelsk

Vores beliggenhed

Nybrovej 19, Ravnstrup - 8800 Viborg

Info@topaeg.dk | +45 8664 7188

Åbningstider

Mandag - Torsdag: 8.00 - 16.00

Fredag: 8.00 - 14.00

Lørdag og Søndag: Lukket

Hardy Eskildsen

Adm. Direktør og ejer

  • Tlf. 4041 1270
  • Email: hardy@topaeg.dk

Erik Andersen

Salg og Transport

  • Tlf. 2165 1812
  • Email: salg@topaeg.dk

Brian Eskildsen

Konsulent

  • Tlf. 2141 6800
  • Email: brian@topaeg.dk

Ulla Hall

Kontor og Bogføring

  • Tlf. 6114 5373
  • Email: ulla@topaeg.dk

Susanne Smed

Økonomi og Personale Administration

  • Tlf. 6114 5373
  • Email: susanne@topaeg.dk

Skriv til os

Herunder kan du nemt og hurtigt komme i kontakt med os.

Vi svarer altid hurtigst mulig.

 
 
 

Kontakt os

Nybrovej 19, Ravnstrup

8800 Viborg

CVR: 29691940

Reg. nr: 6110

Konto nr: 0003644863

 

 

+45 8664 7188 - Kontor

 

Kontorets åbningstider

Mandag - Torsdag 8-16

Fredag 8-14

Lørdag og Søndag Lukket

Betalingsmetoder

Hvis du besøger os på adressen er kontant afregning en mulighed.

Derudover tager vi mobilepay og bankoverførsel.

Ved spørgsmål er du velkommen til at kontakte os.

Copyright @ All Rights Reserved